Úklidové práce


Provozovna: Petra Rezka 1079/14, 140 00 Praha 4
Vedoucí: Štěpán Prášil
Telefon: 776767767


Nova bene s.r.o. provádí úklidy činžovních domů a chodníků, které byly předány do správy soukromým realitním kancelářím, stavebním bytovým družstvům, kteří jsou našimi zákazníky prakticky po celé Praze a to jak na sídlištích tak i ve staré zástavbě. Jsou to mimo jiné: J.N.NOVA spol. s r.o., Realitní kancelář LTD, SBD POKROK, soukromá družstva.

Naší snahou je provádět kvalitní úklid ke spokojenosti zákazníků i nájemníků a proto počet námi uklízených domů se stále zvyšuje. Každý pracovník má určen po dohodě, svůj den úklidu, který musí dodržet. Zákazník je o tomto termínu informován.

V současné době uklízíme 809 domů pro 10.934 bytových jednotek a 40.450 m2 chodníků. Firma zaměstnává 423 pracovníků v pěti provozovnách. Kromě objektů, jež jsou ve správě realitních kanceláří a SBD si naše služby objednali i soukromí vlastníci činžovních domů.

Máme snahu služby rozšířit i v dalších městech naší republiky, neboť věříme, že i zde budeme moci nabídnout stejně kvalitní služby.

Dále nabízíme:

Vyklízení a odvoz komunálního odpadu, sutě, vyklízení společných prostor domu, zametání půd, čištění holubího trusu, dezinfekce, deratizace společných prostor a údržbu havarovaných ploch.

V současné době jsme rozšířili naši nabídku o kompletní úklidový servis kancelářských prostor, zdravotnických zařízení a dalších typů interiérů ve veřejných budovách, úklidy bytů a domů po malování.